14. İLTEK Günleri Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!

Teknoloji alanında en iyi şirketler İLTEK Günleri ile Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yer alacaklar!

“Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü; iletişim, bilişim, yazılım, savunma sanayii, elektronik ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere gelişen dünyanın trendlerini ve en güncel teknolojik gelişmelerini mercek altına alarak, bu sene 14.’sünü düzenlediği İLTEK Günleri ile teknoloji dünyasının dev isimlerini öğrencilerle buluşturacak. 14. İLTEK Günleri, 19-20-21 Mart 2019 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Havacılık ve Uzay Teknolojileri, Yapay Zeka, Dijital Gelecek, Nükleer Teknoloji, Nanoteknoloji, Internet of Things, Siber Güvenlik,  gibi günümüzün en ilgi duyulan konularının işleneceği paneller, CV bırakmak ve şirketlerle iletişim kurmak için en doğru yer olan şirket stantları, İngilitere ve Malta Dil Okulu çekilişi, eğitimler ve sürpriz konuk, hepsi İLTEK Günleri’nde katılımcıları bekliyor!

Katılımcılara hep daha farklı ve daha iyisini sunmayı hedefleyen İLTEK Günleri, etkinliğin üçüncü gününde “Havacılık ve Uzay Teknolojileri” konusu üzerinde yoğunlaşacak. Düzenlenecek “Havacılık ve Uzay Teknolojileri Fuarı” ile Aselsan, Baykar, Roketsan, TAI, TÜBİTAK UZAY, Savunma Sanayii Başkanlığı, Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği, Tüm Sivil Havacılar Derneği gibi Havacılık ve Uzay sektöründe başarılara imza atan şirketler ve dernekler projeleri, stantları ve üst düzey konuşmacılarıyla 21 Mart günü katılımcılara tecrübelerini ve çalışmalarını birebir aktaracak. Etkinliğin son oturumunda ise Onur Konuğu olarak TÜRK YILDIZLARI bizlerle olacak.

Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinlikle ilgili detaylı bilgi için http://iltek.ieeeytu.com/ adresine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14. İLTEK Günleri Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!

0