3. Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları

Gençlerimizin teorik bilgileri, uygulama alanlarına koyacakları yerler ulusal ve uluslararası yarışmalar ve organizasyonlardır. Bizimde basın sponsoru olarak destek verdiğimiz Marmara Üniversitesi MUFE Robotics kulübü tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları ile gençler yaptıkları projelerle birbirleriyle yarışacak.

16-17 Mart 2018 tarihlerinde Göztepe Kampüsü’nde gerçekleşecek olimpiyatlara yurtiçi ve yurtdışından birçok lise ve üniversite öğrencisinin izleyici ve yarışmacı olarak katılabilecektir. Organizasyonda, katılımcılar bir çok farklı kategoride yarışabilecektir.  Pacbot, Bowling ve Arazi olmak üzere yeni ve Kara Şimşek, Robotenis, Mini Sumo, Bayrak Yarışı ve Serbest olmak üzere de tanıdık kategorilerde robotlarını yarıştırabilme ve sergileyebilme fırsatı bulacaktır.

Aynı zamanda katılımcıların etkin zaman geçirmesi adına yarışmalarla eş zamanlı gerçekleşecek olan kendi alanında uzman konukların sunacağı seminerler ve workshop etkinlikleri düzenlenmektedir.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye http://olimpiyat.muferobotics.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Mail adresi: olimpiyat.muferobotics@gmail.com’dir. Buraya mesajlar atarak direk iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3. Uluslararası Marmara Robot Olimpiyatları

0