Yıldız Teknik Üniversitesi 12. İLTEK Günleri 2017

Yıldız Teknik Üniversitesi 12. İLTEK Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Ücretsiz etkinlikler, hediyeler, iş ve staj olanakları sizleri bekliyor olacak.

Bu yıl 12. senesini dolduran ve her yıl bir önceki yıldan daha güzel bir şekilde gerçekleşen İLTEK Günleri, elektronikten yazılıma, telekomünikasyondan bilişime kadar birçok sektörü mercek altına alıyor. ASUS, Huawei, Garanti Bankası, Garanti Teknoloji, Logo Yazılım, Codemodeon gibi büyük şirketler etkinliğe sponsor olarak destek veriyor. ESET, Linux Kullanıcıları Derneği birçok önemli firmanın ve kuruluşun yer alacağı,

  • Tüketici Hakları Derneği Başkanı Turhan Çakar,
  • sahibinden.com CMO’su Boğaç Göncü,
  • Microsoft‘un Dünyadaki en iyi 20 Evangelist’inden biri olan İbrahim Kıvanç,
  • Bimeks İcra Kurulu Başkanı Ahmed Akgiray,
  • Tübitak Siber Güvenlik Enstitüsü Baş Araştırmacısı Ferhat Özgür Çatak,
  • MUSION Türkiye Kurucusu Murat Günenç,
  • SAP Kıdemli Enerji Endüstrisi Lideri Serhan Yılmaz gibi önemli kişilerin konuşmacı olduğu 12. İLTEK Günleri, oldukça iddialı bir programa sahip olarak karşımıza çıkıyor.

3 Boyutlu Yazıcılar, Akıllı Arabalar, Akıllı Şehirler, Big Data, Cloud, E-Ticaret, Giyilebilir Teknoloji, Görüntü İşleme, İnsansı Robotlar, Nanoteknoloji, Internet of Things, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Savunma Teknolojisi, Siber Savaşlar, Veri Tabanı, Yapay Zeka ve Yapay Sinir Ağları işlenecek konulardan sadece bazıları. Teknik ve kariyer oturumlarının yanı sıra sektörün öncü firmalarının CEO veya Genel Müdürleri’nin katılımıyla gerçekleşen CEO Forum’da başarılı bir kariyerin altın sırlarını ilk ağızdan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca 30 Mart 2017 tarihinde, yani etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar pek çok sanal gerçeklik cihazını deneyimleyebileceğiniz kapsamlı bir Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı sizleri bekliyor olacak. Büyük şirketlerin sponsorluğu ile gerçekleşen etkinlikte şirketlerin açmış oldukları stantlarda yetkililer ile görüşebilir, CV bırakabilir, staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinlikle ilgili detaylı bilgileri alt taraftaki etkinliğin sayfalarından alabilirsiniz;

ILTEK Günleri Sayfası

Facebook Etkinlik Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıldız Teknik Üniversitesi 12. İLTEK Günleri 2017

0