Tülomsaş Milli Tren Projesi için Mühendis Alım İlanı 2017

Tülomsaş Milli Tren Projesi için Mühendis Alım İlanı

Tülomsaş Milli Tren Projesi’nde istihdam edilerek çalışmalar yapmak üzere sözleşmeli olarak 20 makine ve 10 elektrik-elektronik mühendisliği alanından olmak üzere 30 mühendis alacağını açıkladı. Detaylarını alt taraftan bulabileceksiniz.

Başvurular 10 Temmuz’da başlayacak ve 23 Temmuz’da saat 23.59’da sona erecek. Sınavı ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinde 27 Ağustos’ta yaparak, mühendisleri belirleyeceğini açıkladı.

Başvuru Şartları:

1- 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

2- Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği (kodu:4639) ve Elektrik – Elektronik Mühendisliği (kodu:4611) bölümlerinden mezun olmak,

3- 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak,

4- Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak.

Daha fazla detay öğrenmek isterseniz Tülomsaş web sitesine Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilan ettikleri ve başvuruya yol gösterici olan PDF dosyasına Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarız istediğiniz şekilde girersiniz. Başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tülomsaş Milli Tren Projesi için Mühendis Alım İlanı 2017

0