Animasyon Film Yapımcısı Pixar’dan Ücretsiz Animasyon Eğitimleri

Amerikan Animasyon Film Yapımcısı Pixar’dan Ücretsiz Eğitim

İzlediğimiz animasyonlar, gördüğümüz animasyon reklamlar hep ilgimizi çekmiştir. Bizlerde hep merak ederdik bu animasyonlar nasıl yapılıyor, nereden başlamak gerekiyor diye. Eğer sizlerde merak ettiyseniz Pixar animasyon stüdyoları ücretsiz olarak 6 haftalık bir programı yayınlıyor.

Birbirinden güzel animasyon filmlere imza atan Pixar, ücretsiz eğitimler sunan Khan Academy ortaklığında eğitim gerçekleştiriyor. Eğitimin dili herkese açık olduğu için İngilizce’dir. Ayrıca videoların altında alt yazısı da olacağı belirtilmiştir. Eğitimlere Pete Docter, Mark Andrews, Sanjay Patel ve Domee Shi gibi isimler bilgi sağlıyor. Böylece animasyon işinin ustalarından eğitim almak mümkün oluyor.

Önerilen Diğer Yazı: Raspberry Pi’den Ücretsiz C Programlama Kitabı (PDF)

“Art of Storytelling” Türkçe olarak “Hikaye Anlatma Sanatı” ismini tercih eden firma, altı haftalık programın ilk derslerini siteye yükleyerek çalışmalara başladı. Alt tarafta siteye ulaşma linkini verdik. Oradan Khan Academy üzerinden girerek sizlerde çalışmalara başlayabilirsiniz. Ayrıca unutmayı o site farklı eğitimlerde veriyor. Belki işinize yarayan eğitimler olursa takip edebilirsiniz.

Khan Academy’de yer alan eğitime ulaşmak için ⇒ Eğitimin Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Animasyon Film Yapımcısı Pixar’dan Ücretsiz Animasyon Eğitimleri

0