Bilgisayar Toplama Simülatörü

Bu yazımızda bilgisayar toplamak için araştırmalar yaparken, karşılaştığımız ve aslında popüler olan bir simülastör programını sizlere de yararlı olacağını düşünerek yazmak istedik. Bugün bilgisayar toplamak eskisi kadar yaygın olmasa da, özellikle oyunlarda veya tasarım yapmak yani daha yüksek performansa ulaşmak için topluyoruz.

Yani bir bilgisayar oyunu eşliğinde, hayalinizdeki sisteme uygun parçaları bir araya getirerek kendi PC’nizi oluşturabiliyorsunuz. Böylece bilgisayarınızın neye benzediğini veya neye benzeyeceğini gerçekçi modeller ve bileşenler üzerinden görebileceksiniz. Dış kasasından, içindeki elemanlara kadar hiçbir para harcamadan simülatörden görebilirsiniz.

Önerilen Yazı » Blu Ray Disk Nedir? Ne İşe Yarar? Özellikleri

PC Building Simulator adlı bu ücretsiz oyunu mcintyre.itch.io/pc-building-simulator adresinden indirebilirsiniz. Ayrıca orada bulunan videolar ve yazılanlar size yardımcı olacaktır. Biz kendimize göre bir bilgisayar topladık. Eğlenceli ve bilgi verici olduğunu söyleyebiliriz.

-----------------------------------

Teknoloji Projeleri'nin Desteğe İhtiyacı Var

Teknoloji Projeleri, %100 okur destekli bir bilim, teknoloji ve teknik bilgi platformudur.

Ülkemizdeki bilimsel çalışma ve teknik bilgi açığını kapatmak için giriştiğimiz bu yolda yazılarımızı özenli bir şekilde hazırlıyor, siz değerli takipçilerimiz ile ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Kazanç imkanlarımız kısıtlı olduğu için sizlerden destek istiyoruz. Bize destek olmak isterseniz, destek sayfamıza ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayar Toplama Simülatörü

0