FlexiSPY Kurulumu ve Özellikleri

Bu yazımızda FlexiSPY izleme yazılımının özelliklerini açıklayarak, kurulumunu göstereceğiz. Dünyanın gelişmiş telefon takip uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan FlexiSPY, gerekli donanımların tümüne sahiptir. Bu uygulama sayesinde herhangi bir telefon kullanıcısının haberi olmadan e-posta, SMS, Facebook ve Whatsapp mesajlarını okunabilir, cihazın konumlarını izleyebilir ve hatta konuşmaları kaydetmek için mikrofonu uzaktan etkinleştirebilirsiniz.

 

Aynı zamanda, uygulama telefon görüşmelerini kaydeder ve takip ettiğiniz kişinin tuş girişlerinin tümünü size gösterir. FlexiSPY uygulaması ücretsiz değildir. FlexiSPY uygulaması, iOS cihazlar için jailbreak zorunluluğu getirmektedir. Ancak Android cihazlar için ekstra birşey yapmanıza gerek yoktur. Sadece uygulamanın daha ileri versiyonları için Andorid cihazlara da root işlemi zorunlu kılınır.

FlexiSPY Kurulumu

FlexiSPY uygulamasının hedef telefona kurulumu oldukça basittir. İşlemin en baştan nasıl işlediğini anlatalım.

İlk olarak Flexispy uygulamasını internetten satın almanız gerekir. Satın aldıktan sonra çok kısa süre içerisinde satın alma işlemi için doldurduğunuz formda belirtilen e-posta adresinıze hesabınızla ilgili bilgiler gönderilir. Bu bilgilere kullanıcı adı, şifre, FlexiSPY adresine giriş yapılacak web adresi dahildir. E-postanıza gelen FlexiSPY web adresine bilgisayarınızla girdikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile (e-posta ile gelen FlexiSPY adresine) giriş yapın. Sonrasında karşınıza gelen ekrandan kurulum işlemini yapacağınız işletim sistemini seçin ve next tuşlarına tıklayarak ilerleyin. Burada, uygulamayı hedef telefona indirmek için gerekli olan adımlar görsellerle anlatılacaktır.

FlexiSPY Uygulamasının Özellikleri ve Paketleri

FlexiSPY uygulamasının Premium ve Extreme olmak üzere iki versiyonu vardır. Uygulamanın Premium sürümü, telefon görüşmelerini, mesajları, Whatsapp, Facebook, Messenger ve bunun gibi birçok uygulamaların takibi, konum tespiti, arama geçmişi, adres defteri, videolar, fotoğraflar, ses dosyaları gibi akla gelebilecek her türlü işlevi üstlenir. Ancak Premium’da gelen çağrıların engellenmesi ve konuşmaların kaydedilmesi mümkün değildir. Extreme ise Premium verisyonunda olan tüm özelliklere ilaveten bu iki özelliği de bulundurur. Aynı zamanda, FlexiSPY web sitesinde bu iki versiyonun özellikleri arasında karşılaştırma tablosuna bakarak sizin için uygun olan paketi belirleyebilirsiniz.

FlexiSPY Premium Versiyonu

FlexiSPY Premium versiyonu, bir takip uygulamasından beklenen tüm standart özelliklere sahiptir. Uygulama, hedef telefonun her bir kısa mesajını, aramaları, ziyaret edilen web siteleri ve multimedia dosyasını izlemenizi sağlar.

Facebook, Whatsapp, Messenger erişimi sayesinde gönderilen anlık mesajları görebilirsiniz. Uygulama, piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana yeni özellikler eklemeye de devam etmektedir.

Premium versiyonunun diğer özellikleri bunlardır:

  • Tuş kaydedici özelliği ile hedef telefonda girilen tüm kullanıcı adı ve şifreleri görebilirsiniz.
  • Telefonun konumunu görmeniz mümkündür. Konum geçmişini bir harita üzerinde görebilir ve mevcut konumunu izleyebilirsiniz.
  • Telefonun ekran görüntülerini alabilirsiniz.

FlexiSPY Extreme Versiyonu

Bu versiyon Premium’a ilaveten aramaları dinlemenizi ve kaydetmenizi, sahte mesajlar göndermenizi ve telefonun kamera, mikrofon özelliklerini uzaktan kontrol etmenizi sağlar.

FlexiSPY Extreme versiyonun öne çıkan özellikleri:

  • Görüşmelerin dinlenmesi ve kaydı
  • Uzaktan fotoğraf çekmek
  • Canlı dinleme: Bu özellik sayesinde telefonun bulunduğu ortamı uzaktan dinleme imkanı sağlanır. Özelliği etkinleştirdiğinizde telefonun mikrofonu otomatik olarak açılır ve telefonun yakın çevresi gerçek zamanlı dinlenir.
  • Arama kaydı, hem gelen hem de giden çağrıları kaydetmenizi sağlar. Whatsapp ve Messenger da dahil Tüm kayıtlar FlexiSPY hesabınıza yüklenir. Kayıtları buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  • Ortam kaydı, telefonun çevresinde neler olup bittiğini gizlice kaydetmenizi sağlar. Bu özelliği etkinleştirmek için FlexiSPY hesabınızda “Arama Kontrolleri” altında yer alan “Ortam Kaydetmeye Başlat” başlığına tıklamanız ve kaydetmek istediğiniz dakika sayısını girmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede, hedef telefonun mikrofonu otomatik olarak açılır ve cihazın etrafında gerçekleşen sohbetler kaydedilir.

FlexiSPY Uygulaması Hedef Telefona Nasıl Kurulur?

Uygulamayı takip etmek istediğiniz telefona indirmeniz ve kurmanız gerekir. Kurma işleminden sonra FlexiSPY uygulaması, hedef telefonun aktivitelerini kaydetmek ve kendi sunucusuna iletmek için arka planda gizlice çalışmaya başlayacak. İstediğiniz zaman uygulama hesabına girerek hedef telefona gelen mesajları, e-postaları, sosyal medya mesaj ve aramaları, telefon görüşmelerini, GPS sayesinde konumunu, tarama geçmişini, fotoğraflarını, rehberini ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Nasıl Alınır?

FlexiSPY uygulaması Apple Store veya Google Play’de mevcut değildir. Bu yüzden FlexiSPY’ın web sayfasına gitmeniz gerekir. İndirme işlemi oldukça basittir. Zaten kurulum sihirbazı size gereken tüm adımları görsellerle anlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FlexiSPY Kurulumu ve Özellikleri

0