Flatfy’in Yaratıcı İş Teklifi Viral Reklam Haline Geldi!

 

Dünya çapında pek çok ülkede etkin olarak kullanılan emlak arama motoru Flatfy, gelişmiş altyapısı ve ara yüzü ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Gittikçe daha fazla ülkede hizmet veren Flatfy, sadece bir emlak arama motoru olarak değil, aynı zamanda emlak pazarı analiz merkezi olarak da çalışmaktadır. İnternet sitesinde aylık olarak yayınlanan raporlarda, söz konusu ülkenin emlak Pazar gelişmeleri istatistiksel biçimde yorumlanmaktadır ve bu yorumlar bazı tablo ve grafiklerle desteklenmektedir. Bu sayede emlak ile ilgilenen her bireyin bu siteden yararlanması mümkün oluyor. Geçtiğimiz günlerde Flatfy’ın flatfy.com/play üzerinden potansiyel çalışanları ile iletişime geçmesi ise yepyeni bir iş alım sürecini başlattı.

İnovatif çalışmaları ve gelişmiş teknoloji kullanımı ile tanınan Flatfy, genel bir iş teklifini potansiyel çalışanlarına sunalı birkaç ay oldu. Flatfy’ın son derece yaratıcı ve 21. Yüzyılın etkin iş ruhunu yansıtan bu iş teklifi, pek çok kişi tarafından olumlu tepki aldı.

Flatfy geçtiğimiz dönemde özellikle bilgisayar mühendisleri tarafından sıklıkla kullanılan metro istasyonu rotalarını belirleyerek işe başladı. Bu grubun en çok kullandığı istasyon üzerindeki billboardlar ise kurumun asıl hedefi idi. Bu Billboardlar üzerine Flatfy, oldukça zekice bir Python sorusu yazdı. Bu sorunun yanıtını bulan bireylerin iş görüşmesi yapma şansını yakalayacağını da belirtti. Billboardı inceleyen bireylerin sorunun çözümünü kuruma ulaştırması için, ilan kullanıcıları flatfy.com/play uzantısına kullanıcıları yönlendirdi.

Bu oldukça inovatif iş teklifi fikri, Flatfy’de adeta bir viral reklama dönüştü. Çeşitli yazılım çevrelerinde Flatfy’in ismi eskisinden çok daha fazla duyulurken, billboardlar yazılım ile ilgilenmeyen pek çok kişinin de dikkatini çekti. Ayrıca iş alanında yazıp çizen pek çok dergi ve köşe yazarı da Flaty’ın bu inovatif fikrinden övgü ile söz etti.

Açıklanan rakamlara göre bu billboardlar üzerinden Flatfy ile iletişime geçerek Python sorununun yanıtını kuruma iletenlerin sayısı toplam 9 bin kişi. Bu rakam, sıradan bir Billboard reklamına kıyasla oldukça yüksek bir rakam. Aslında bu durum, inovatif reklamcılık fikirlerinin uygulanmasının günümüzde ne kadar önemli olduğunu da gözler önüne seriyor.

Flatfy, ilk sorunun cevabını doğru gönderen bireylere toplamda 12 aşamaya ayrılan geniş bir eleme sistemi uyguladı. Bu eleme sistemi gittikçe zorlaşan kodlama sorularından oluşuyordu. Bu kodlama sorularının kapsamında çeşitli ara yüz algoritmalarını kullanıcıların geliştirmesi gerekiyordu.

9 bin kişi içerisinden toplam 133 kişinin cevaplarının tamamı doğru çıktı. Açıklanan isimler ise kısa süre içerisinde yüz yüze bir iş görüşmesi gerçekleştirmek üzere Kiev’deki Flatfy merkezine davet edildi. Bu bireylerin geniş bir eleme sisteminden geçmiş olması ise son derece enerjik ve genç bir iş görüşmesi ortamı sağlayacak gibi görünüyor.

İş alanındaki çeşitli süreçlerde inovatif fikirleri gerçekleştiren Flatfy, bu özelliğini geliştirdiği uygulamasının görünümünde açıkça belli ediyor. Flatfy arama motorunun ara yüzü, kullanıcıların aradıkları gayrimenkul çeşidini bulmaya çalışırken yaşadıkları kolaylıklar ve aylık yayınlanan profesyonel tablolar, sistemin ne kadar modern ve ileri teknoloji kullanılarak işlediğini gözler önüne seriyor.

flatfy.com/play adresi üzerinden soruların incelenmesi mümkün. Yeni nesil kendine güvenen tüm çalışan adayları için Flatfy, aslında yepyeni bir iş fırsatı aralıyor. Üstelik bu iş fırsatından yararlanmak için katı hiyerarşik süreçlerden geçmeye gerek yok. Kısa bir Python oyunu ile yeteneğinizi kanıtlamak kendinizi Flatfy bünyesinde var etmek için yeterli olacaktır. Siz de flatfy.com/play adresine gidebilir ve Flatfy’ın bu inovatif oyununu inceleme şansı bulabilirsiniz.

Kaynak: Flatfy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Flatfy’in Yaratıcı İş Teklifi Viral Reklam Haline Geldi!

0