Protranslate.net: Yeni Nesil Online Profesyonel Belge Tercüme Hizmeti

Teknoloji geliştikçe, işimizi kolaylaştıran çok fazla hizmette hayata geçiyor. Örneğin yurtdışında dil eğitimi almak, okumak veya çalışmak için başvurular yaptığınızda birçok yazının tercüme edilmesi gerekiyor. Bunun için tercüme ofislerine gitmek ve apostil onayı gibi uğraştırıcı durumlarla karşılaşıyoruz. Ayrıca kafamızda takılan soruları sormak ve ne kadar fiyat ödeyeceğimiz konusundan da belirsizlikler yaşayabiliyoruz.

Yukarıda belirtilen bu olumsuzlukların tümünü Protranslate.net çözerek hızlı çeviri imkanı, uygun fiyat ve ek hizmetlerle yeni nesil tercüme bürosu deneyimi sunuyor. Belge tercümesi ihtiyacınız olduğunda haftanın yedi günü, günde yirmi dört saat ulaşabileceğiniz bir sistemle çalışıyor.

Yurt dışında resmi kurumlara verilmek üzere tercümesi yapılan belge için alınması gereken apostil onayı gibi zaman alan ve sizi kamu binalarında beklemek zorunda bırakan işlerde kolaylaştırılarak sunuluyor. Bunun için yapmanız gereken Protranslate.net’e siparişinizi verirken ek hizmetler seçeneğinden ihtiyacınız olanları belirtmek. Hepsiyle firma ilgileniyor.

Gönderilen belge için online tercümesi siparişi, içeriğine göre yalnızca o konuda uzman ve profesyonel olan tercümanımıza gönderilir. Bu sayede sizin o konuda uzman birini aramanıza gerek kalmadan doğu çeviri hizmeti almış olursunuz. Protranslate.net’in kaliteli tercüme hizmeti anlayışı gereği özellikle teknik belge tercümelerinde terminoloji hatalarına düşülmemesi açısından bu konuya çok önem veririz. Ayrıca tercümanlarımız çevirilerinizi yaparken bilgisayar tabanlı çeviri programlarını kullanmaz. Bu tip programlar terminolojik kargaşaya yol açabileceğinden tercih edilmez.

Tüm bu avantajlardan faydalanmak ve ihtiyacınız olan belge tercümesini en doğru şekilde yaptırıp paranızı boşa harcamak istemiyorsanız tek yapmanız gereken Protranslate.net’e belge çevirisi siparişi vermek. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz tercüme ofisimizde altmıştan fazla dil seçeneği vardır. Protranslate.net merkezi İstanbul’da olmasına rağmen Edirne’den Iğdır’a, Türkiye’nin her noktası belge çevirisi hizmetinin yanı sıra yeminli tercüme, noter onaylı çeviri belgesi gibi ek hizmetler de sağlamaktadır. Sipariş ettiğiniz belge çevirileri tamamlandıktan sonra isterseniz e posta yoluyla isterseniz de kargo yoluyla size ulaştırılır. Kelimesi 0,15 TL’den başlayan fiyatlarıyla Protranslate.net’e haftanı yedi günü günün yirmi dört saati medikal çeviri siparişi verebilirsiniz!

One thought on “Protranslate.net: Yeni Nesil Online Profesyonel Belge Tercüme Hizmeti

  • Avatar
    19 Temmuz 2018 tarihinde, saat 16:00
    Permalink

    çok güzel bir yazı dizisi olmuş çeviri işlerinde çok güzel bir yaklaşım gerçekten.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Protranslate.net: Yeni Nesil Online Profesyonel Belge Tercüme Hizmeti

1