Ücretsiz Siber Güvenlik Eğitim Kampı 2017

Ücretsiz Siber Güvenlik Eğitimi

Siber güvenlik alanına ilgi duyan gençler için Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Siber Güvenlik Merkezi (BÜSİBER)’den sertifikalı bir kamp düzenlenecek. 10-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek kamp için konaklamalarda üniversite tarafından karşılanacak.

Siber güvenlik alanında şuan için üniversitelerde yayın olarak ders verilmemekte, bu sebeple de kendini bu alanda geliştirmek isteyen gençler arayış içine girmekteler. Boğaziçi Üniversitesi ise bu gençler için ücretsiz bir program hazırladı. Alt tarafta yer alan başvuru adresinden başvuruları 3 Temmuz’a kadar yapabileceksiniz.

Başvuruların ardından 4 Temmuz’da online sınav yapılacak. Burada başarılı olanlar 6-7 Temmuz’da mülakata çağırılacak. Mülakatı geçenler ise teorik ve uygulamalı eğitimler verilecek. Siber güvenlik haricinde akşamları da bilişim hukuku ve kişisel gelişim dersleri de alabilecek. Yurtlarda kalmaları ve yemek imkanları da üniversite tarafından sağlanacak.  

Kayıt olmak isteyenler için başvuru adresi: https://siber.boun.edu.tr/tr/siber-yaz-kamp linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Siber Güvenlik Eğitim Kampı 2017

0