TET Proje Pazarı Yarışması 2017

Akıllı Şehirler Akıllı Projeler Yarışması

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından Elektrik Elektronik ve Bilişim Sektörü’nün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi, ihracatının sürdürülebilir kılınması, Üniversite-Sanayi işbirliği kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile bir yarışma düzenlenecektir.

Kategoriler

Etkinliğin temaları Elektrik, Elektronik ve Bilişim’dir. Bu temalar altında aşağıdaki alt başlıklar altında projelerin önerilmesi tavsiye edilmekle beraber, bu alt başlıklar dışındaki konularda belirtilen temalar kapsamında olduğu müddetçe kabul edilebilecektir.

  • Bilgi ve İletişim Teknolojisi Uygulamaları
  • Enerji üretim, iletim ve dağıtımına yönelik uygulamalar
  • Çevre ve Enerji verimliliği uygulamaları
  • Diğer Elektrik Elektronik Uygulamaları

Katılım Koşulları

  1. Katılım Ar-Ge odaklı çalışan tüzel kişi (Ar-Ge Merkezleri, araştırma yapan firmalar, kamu kurumları, Teknoparklar, Tübitak-MAM, Üniversiteler vb.) ve bireylerin katılımına açıktır.
  2. Ar-Ge Proje Pazarı’na grup olarak katılmak mümkündür. Grup katılımında, grup temsilcisi olarak bir katılımcının belirtilmesi gereklidir.
  3. Ar-Ge Proje pazarına katılımı kabul edilen projelerin proje pazarının yapılacağı tarihte en az bir kişi ile katılım göstermeleri gereklidir.

Ödüller

Ar-Ge Proje Pazarı’na katılmaya hak kazanan proje sahipleri istedikleri takdirde ödül kategorisinde de değerlendirmeye alınacaklardır. Başvuran projeler arasından Ödül Kurulu tarafından başarılı bulunan projeler aşağıdaki miktarlarda ödüllendirileceklerdir.

  1. ‘lik Ödülü; 20.000 TL  
  2. ‘lik Ödülü; 10.000 TL
  3. ‘lük Ödülü; 7.500 TL

Son başvuru tarihi 19 Şubat 2017’dir. Bu tarihten önce yukarıda belirtilen kategorilerde fikirleriniz var ise, başvurmayı deneyebilirsiniz. Lütfen çekinmeyin, deneyin sevgili arkadaşlarımız. TeknolojiProjeleri olarak başarılar dileriz.

TET Proje Pazarı Yarışması ⇒ Başvuru Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TET Proje Pazarı Yarışması 2017

0