Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı Yarışması 2017

Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı Yarışması 2017

Proje yarışmaları, gerek öğrenciler gerekse profesyoneller için hem gelir elde etmek hem de CV’lerinizde güzel bir yer teşkil etmesi açısından önemlidir. Trakya Kalkınma Ajansı’nın yaptığı ve Trakyalı üniversite ve sanayicileri destekleyen bu yarışmaya katılarak, projenizi tanıtabilir ve ödül kazanabilirsiniz.

Trakya Proje pazarı için verilecek ödüller bakımından da gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz. Alt tarafta dereceye göre verecekleri ödülleri görebilirsiniz. Son Başvuru tarihi ise 1 Eylül 2017’dir.

  • Birincilik Ödülü: 25.000 TL
  • İkincilik Ödülü: 20.000 TL
  • Üçüncülük Ödülü: 15.000 TL
  • Dördüncülük Ödülü: 10.000 TL
  • Beşincilik Ödülü: 5.000 TL

Katılım Şartları

Trakya tarafını desteklediği için etkinliğe sadece, Trakya Üniversiteler Birliği Üyeleri olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesinde çalışan veya öğretim gören araştırmacılar ve Çanakkale, Kırklareli, Edirne veya Tekirdağ illerinde faaliyet gösteren sanayicilerin katılımı kabul edilecektir.

Proje Pazarına akademisyenler, lisans ve lisansüstü öğrenciler, sanayiciler, profesyonel olarak bu işle ilgilenenler, profesyonel şirketlerde çalışanlar bireysel ve ekip katılımı sağlayabilir. Ekip katılımlarında, bir kişi proje yöneticisi olarak gerekli başvuruyu yapmalı, proje ekibinin kimlerden oluştuğunu sisteme girmelidir.

Katılım şartları hakkında detaylı bilgiyi, ve başvuruyu (http://trakyaprojepazari.nku.edu.tr/anasayfa) adresinden yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı Yarışması 2017

0