TUSİAD Bu Gençlikte İş Var Yarışması 2017

TUSİAD Bu Gençlikte İş Var Yarışması 2017

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği TÜSİAD, Türkiye’nin büyümesi ve kalkınmasında aktif rol oynayacak, vizyoner üniversite öğrencilerine iş dünyasının deneyimlerimden faydalanabilecekleri bir süreç deneyimi sunan bir yarışma düzenliyor.

Başvurularını tamamlayan adaylar Silikon Vadisi en önemli önderinden biri kabul edilen girişimci ve akademisyen Steve Blank’in “How to Build a Startup: The Lean LaunchPad” adlı online eğitimini Türkçe olarak alacaklar.

Ön elemeyi geçen ve online eğitimi tamamlayarak iş fikirlerini kanvasa döken ekipler ise İstanbul’da 3 gün sürecek eğitim kampına katılma hakkı elde edecek. Ardından kamptaki eğitim esnasında katılımcılar girişimciliğe ilişkin temel konulardan, etkili sunum tekniklerine kadar birçok alanda eğitim alma ve başarılı girişimcilerden kendi hikayelerini dinleme fırsatı bulacaklar.

Ayrıca yüksek değerde ödülleri de kazanma şansı elde edebileceksiniz.

  • Birinci Ekip: 75.000 TL
  • İkinci Ekip: 50.000 TL
  • Üçüncü Ekip: 25.000 TL

Kimler başvurabilir diye düşündüyseniz; üniversitelerin ön lisans, lisans veya lisansüstü programlarına devam eden, 1 Ocak 2017 itibariyle 30 yaşından gün almamış olan, 2-5 kişiden oluşan bir ekip oluşturan herkes başvurabilecek. Son başvuru tarihi ise 20 Şubat 2017. TeknolojiProjeleri olarak yarışmada başarılar dileriz.

Yarışmaya başvurmak için ⇒ TÜSİAD Yarışma Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TUSİAD Bu Gençlikte İş Var Yarışması 2017

0