Hakkımızda

Mayıs 2016 yılında Doğukan Kaygusuz tarafından kurulan TeknolojiProjeleri.com sitesi; teknik ve bilimsel yazılar, teknoloji haberleri, kendin yap projeleri, girişimcilik gibi alanlarda yazılar yazıp paylaşan bir site olarak faaliyet göstermektedir. Ana amacı ülkemizin bir açığı olan teknik bilgiyi ülke geneline yaymaktadır. 

Sitemiz güvenli sertifikasına sahiptir. Ayrıca Google kriterlerine uyarak yazı yazmayı ilke edinmişir. Sitemizi ziyaret edenlerin %85’i Google’dan gelmekle beraber teknik yazıları Google’da üst sıralarda yer almaktadır.

Sosyal medyada ise organik olarak 150 bin beğeniye sahip Facebook sayfası, LinkedIn sayfası, Twitter ve Youtube hesapları da bulunmaktadır. 

Kurucu Hakkında

Doğukan Kaygusuz; Makine mühendisliği ve Elektrik-Elektronik mühendisliği (çift anadal) bölümlerinde eğitim almıştır. Mekanik-elektronik tasarım, kontrol, biyoteknoloji ve biyosensör alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Teknik yazıları hazırlayan ve düzenleyen kişidir. Buraya tıklayarak LinkedIn adresine ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

İletişime, reklama, ortak çalışmaya açığız. 

İletişim Formu

Mail: info@teknolojiprojeleri.com veya teknolojiprojeleri.com