Maddi Destek

Biyoteknoloji, yapay zeka, makine öğrenmesi, programlama dilleri, elektronik ve mekanik bilgiler gibi güncel alanlarda teknik yazılar ve bilimsel çalışmalar hazırlayarak siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Güvenilir bilgiye önem veriyoruz. Bu kapsamda güvenilir sitelerin kabul edildiği “Google News (Google Haberler)” portalında yer almaktayız.

Yazılarımızı hazırlarken, insanlarımıza vereceğimiz güzel bilgiler için çok mutlu oluyor ve hiçbir karşılık beklemiyoruz. Lakin kazanç imkanlarımız çok çok az olduğu için sizlerden destek istiyoruz. Bizi inceleyip, beğenip içinize sinerse ve desteklemek isterseniz alt tarafta destekleyebileceğiniz üç farklı metodu açıklamaya çalıştık. Tabi ki sizin önerdiğiniz destekleme yolları var ise memnuniyetle bekleriz.

 

1. Kreosus bir fonlama sitesidir. Kreosus üzerinden bize aylık, yıllık ve tek sefer olmak üzere destek verebilirsiniz. Bize vereceğiniz destek resmi olarak kayıt altına alınarak, vergisi ödenmiş olmaktadır.

Destek için Buraya tıklayarak Kreous sayfasına ulaşabilirsiniz. 

 

2. Patreon sitesi de yine bir fonlama sitesidir. Eğer burada hesabınız var ise buradan da bize aylık, yıllık ve tek sefer olmak üzere destek verebilirsiniz. Aynı şekilde bize vereceğiniz destek resmi olarak kayıt altına alınarak, vergisi ödenmiş olmaktadır.

Destek olmak için Buraya tıklayarak Patreon sayfasına ulaşabilirsiniz. 

 

3. Başka kaynaklar üzerinden destek verebilirim derseniz, önerdiğiniz destekleme yolları varsa bizimle lütfen iletişime geçiniz. Bize teknolojiprojeleri@gmail.com veya info@teknolojiprojeleri.com adresinden bize mail atabilirsiniz.

Herşey için çok teşekkür ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Destek Verenler

  • Gülnür Sönmez Hanım’a teşekkür ederiz.