Online Elektronik Devre Simülasyon Programı

Online Elektronik Devre Simülasyon Programı: Lushprojects

Sitenin kurucusu olarak araştırmayı ve bulduklarımı güzel insanlarımla paylaşmayı seviyorum. Devre tasarımı yapmam gerekiyordu. Bir sürü devre programı vardı ama kolay ve basit bir tanesi işime yarayacaktı. Yüklemek zahmetli geldi. Acaba çevrimiçi var mıdır diye araştırmaya başladım. Karşıma bu güzel uygulama geldi. İşiniz elektronik devrelerle uğraşmayı gerektiriyorsa veya bu işe hobi olarak meraklıysanız, kurguladığınız devrenin çalışıp çalışmadığını basit ama bir o kadar da kapsamlı bir tarayıcı uygulaması üzerinde deneyip görebilirsiniz.

HTML5 kullanan ve herhangi bir yazılım, kurulum veya eklenti gerektirmeyen uygulamayı kullanmak için alt tarafta adresini verdiğimiz siteyi ziyaret etmeniz yeterli. Sonrasında tek yapmanız gereken size sunulan araçlar yardımıyla devrenizi kurgulamak ve akım vererek çalışıp çalışmadığını sınamak. İşiniz bittiğinde farklı seçenekler eşliğinde devrenizi paylaşıma açabiliyorsunuz. 

online-elektronik-devre-simulasyon

Sitede hangi araçların nasıl kullanılacağına dair detaylı açıklamalar ve videoların yanı sıra üzerinde oynayabileceğiniz pek çok hazır devre şeması da yer alıyor. Elektronikle ve devrelerle ilgileniyorsanız bu siteyi ziyaret ederek, yararlanabilirsiniz. Ben basit bir devre çizdim ve gayet başarılı buldum. Sizlerde kurcalayarak işinize yarayacak şekilde oluşturabilirsiniz. Siteye ulaşmak için Buraya tıklayabilirsin. Yeni sekmede açılacak. Umarım yararlı olur. Hatta güzel ayrıntılar görürsen, alt taraftaki mesaj kısmından paylaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla,

Doğukan Kaygusuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Elektronik Devre Simülasyon Programı

0