Bigelow Uzay Şirketi: Uzaylılar Aramızda!

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi yani NASA ile işbirliği yapan bir şirket, adı Bigelow Aerospace. Bu şirketi farklı kılan ise kurucusu Robert Bigelow’un uzaylılara olan merakı ve bunun için milyonlarca dolar harcamış olması. Bigelow ilginç bir açıklama yaptı. Bigelow bunu nasıl biliyor diye düşündüyseniz şirketinin amacı, şişirilebilen malzemelerden uzay istasyonları yapabilmek. Yani NASA ile çok fazla ortak çalışması var.

Bu kapsamda, BEAM adından Uluslararası Uzay İstasyonu’nda kullanılan ve 13 metre kare daha fazla genişleneten ilk şişirilen bir sistem üretmişti. Uzay koşullarında bunu yapmak ona NASA’yla büyük işbirliği yapmasını sağladı. Yaptığı araştırmalar ve NASA ile çalışmasıyla Dünya üzerinde UFO’ların gerçekten olduğunu söyleyen Bigelow, Amerikan haber kanalı CBC News’de ilginç bir açıklama yaparak, bir tartışma başlattı. 

“Uzaylıların aramızda olduğundan kesinlikle eminim. Uzaylıları bulmak için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Onlar tam olarak burnumuzun dibinde” dedi. “İnsanların sizin deli olduğunuzu düşünmesinden korkmuyor musunuz?” sorusu karşısında Bigelow, “Umurumda değil. Bunlarla ilgilenmiyorum.” cevabını verdi. Alt kısımda yer verdiğimiz kaynak adresinde Bigelow’un uzaylıları bulmak için yaptıklarını anlattığı yazının tamamına İngilizce olarak ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazı: Daisugi Tekniği: Japonların Ağaç Kesmeden Odun Üretmesi

Kaynak: http://www.livescience.com/59331-aliens-have-visited-earth-robert-bigelow-says.html

One thought on “Bigelow Uzay Şirketi: Uzaylılar Aramızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bigelow Uzay Şirketi: Uzaylılar Aramızda!

1